Forduló Időszak Hazai csapat Vendég csapat Dátum Nap Időpont Sportlétesítmény Összfa arány Pontarány
A01 2020-02-10 - 02-16 Olajos Tarolók Merkapt Maraton Team SE A 2020-02-10 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1400 : 1725 0 : 6
    Complexpress KrixTeam B 2020-07-23 csütörtök 17:00 Postás SE Sporttelep 1599 : 1530 5 : 1
    Obsitos Sport Klub I. Golyószórók Bp. 2020-02-13 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE 1380 : 1406 2 : 4
    NT-TE B SZ-B Suhanó Golyó 2020-02-11 kedd 15:00 Budapesti Erőmű 1280 : 1311 2 : 4
B01 2020-02-10 - 02-16 Szabadkikötő Piros Arany 2020-02-12 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1505 : 1506 2 : 4
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Fanyűvők 2020-02-11 kedd 17:45 Budapesti Erőmű 1454 : 1184 5 : 1
    Obsitos Sport Klub II. Complexpress Old Boys A 2020-02-13 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE 1493 : 1429 5 : 1
    Merkapt Maraton Team SE B Battai Gurítók 2020-02-13 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1446 : 1445 4 : 2
A02 2020-02-17 - 02-23 Olajos Tarolók Complexpress 2020-02-17 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1495 : 1686 1 : 5
    NT-TE B SZ-B Golyószórók Bp. 2020-02-18 kedd 15:00 Budapesti Erőmű 1285 : 1504 0 : 6
    Suhanó Golyó KrixTeam B 2020-02-18 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1355 : 1572 1 : 5
    Obsitos Sport Klub I. Hűha 2020-02-20 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE 1080 : 1390 1 : 5
B02 2020-02-17 - 02-23 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Szabadkikötő 2020-02-18 kedd 17:45 Budapesti Erőmű 1502 : 1294 5 : 1
    Obsitos Sport Klub II. Merkapt Maraton Team SE B 2020-02-20 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE 1512 : 1364 6 : 0
    Fanyűvők Battai Gurítók 2020-02-19 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1480 : 1516 2 : 4
    Complexpress Old Boys A KrixTeam A 2020-02-20 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep 1437 : 1528 2 : 4
A03 2020-02-24 - 03-01 KrixTeam B Olajos Tarolók 2020-02-27 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1592 : 1459 5 : 1
    Merkapt Maraton Team SE A NT-TE B SZ-B 2020-02-27 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1663 : 1300 6 : 0
    Golyószórók Bp. Hűha 2020-02-25 kedd 17:45 NKM Gáz SE 1484 : 1507 2 : 4
    Suhanó Golyó Obsitos Sport Klub I. 2020-02-25 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1425 : 1144 5 : 1
B03 2020-02-24 - 03-01 Battai Gurítók Complexpress Old Boys A 2020-09-25 péntek 17:00 KlubSirály Csónakház 1357 : 1308 4 : 2
    Szabadkikötő Fanyűvők 2020-02-26 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1420 : 1216 5 : 1
    Piros Arany Merkapt Maraton Team SE B 2020-02-25 kedd 16:00 NKM Gáz SE 1445 : 1004 5 : 1
    KrixTeam A Obsitos Sport Klub II. 2020-02-26 szerda 16:30 Budapesti Erőmű 1407 : 1405 4 : 2
A04 2020-03-02 - 03-08 Obsitos Sport Klub I. Merkapt Maraton Team SE A 2020-03-05 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE 1383 : 1604 1 : 5
    NT-TE B SZ-B Complexpress 2020-03-03 kedd 15:00 Budapesti Erőmű 1301 : 1551 0 : 6
    KrixTeam B Golyószórók Bp. 2020-03-05 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1488 : 1314 5 : 1
    Hűha Suhanó Golyó 2020-10-06 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1105 : 1517 2 : 4
B04 2020-03-02 - 03-08 Complexpress Old Boys A Piros Arany 2020-03-05 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep 1536 : 1571 2 : 4
    Merkapt Maraton Team SE B NT-TE A 2020-03-05 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1402 : 1529 1 : 5
    Obsitos Sport Klub II. Fanyűvők 2020-03-05 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE 1449 : 1426 4 : 2
    Battai Gurítók KrixTeam A 2020-11-29 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház : :
A05 2020-03-09 - 03-15 Merkapt Maraton Team SE A KrixTeam B 2020-03-12 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1633 : 1514 5 : 1
    Hűha Complexpress 2020-03-10 kedd 16:00 Budapesti Erőmű 1300 : 1419 1 : 5
    Suhanó Golyó Olajos Tarolók 2020-03-10 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1504 : 1441 4 : 2
    Obsitos Sport Klub I. NT-TE B SZ-B 2020-03-12 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE 1361 : 1490 1 : 5
B05 2020-03-09 - 03-15 Fanyűvők Piros Arany 2020-03-11 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1333 : 1577 1 : 5
    KrixTeam A NT-TE A 2020-03-11 szerda 16:30 Budapesti Erőmű 1428 : 1539 1 : 5
    Szabadkikötő Battai Gurítók 2020-03-04 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1513 : 1483 4 : 2
    Complexpress Old Boys A Merkapt Maraton Team SE B 2020-09-17 csütörtök 17:00 Postás SE Sporttelep 1484 : 1404 4 : 2
A06 2020-03-16 - 03-22 Golyószórók Bp. Olajos Tarolók 2020-07-07 kedd 16:00 NKM Gáz SE 1393 : 1519 1 : 5
    KrixTeam B NT-TE B SZ-B 2020-08-04 kedd 17:00 Budapesti Erőmű 1502 : 1244 6 : 0
    Hűha Merkapt Maraton Team SE A egyeztetés alatt hétfő 00:00 Budapesti Erőmű : :
    Complexpress Obsitos Sport Klub I. 2020-12-03 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
B06 2020-03-16 - 03-22 KrixTeam A Piros Arany 2020-07-08 szerda 15:00 Budapesti Erőmű 1468 : 1434 4 : 2
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Complexpress Old Boys A 2020-09-22 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1551 : 1355 5 : 1
    Szabadkikötő Obsitos Sport Klub II. egyeztetés alatt hétfő 00:00 NKM Gáz SE : :
    Merkapt Maraton Team SE B Fanyűvők 2020-09-22 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1380 : 1384 2 : 4
A07 2020-03-23 - 03-29 Merkapt Maraton Team SE A Suhanó Golyó 2020-09-03 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1626 : 1392 6 : 0
    Golyószórók Bp. Complexpress 2020-07-21 kedd 16:00 NKM Gáz SE 1429 : 1500 1 : 5
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre SZ-B Hűha 2020-09-08 kedd 17:00 Budapesti Erőmű 1158 : 975 3 : 3
    Olajos Teke Klub Obsitos Sport Klub I. 2020-07-23 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1377 : 1279 5 : 1
B07 2020-03-23 - 03-29 Piros Arany Battai Gurítók 2020-09-22 kedd 17:30 NKM Gáz SE 1605 : 1344 5 : 1
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Obsitos Sport Klub II. 2020-08-18 kedd 17:00 Budapesti Erőmű 1518 : 1220 6 : 0
    KrixTeam A Merkapt Maraton Team SE B 2020-09-09 szerda 16:30 Budapesti Erőmű 1425 : 1148 5 : 1
    Complexpress Old Boys A Szabadkikötő 2020-08-06 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep 1488 : 1428 4 : 2
A08 2020-03-30 - 04-05 Merkapt Maraton Team SE A Golyószórók Bp. 2020-09-17 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1607 : 1443 5 : 1
    Suhanó Golyó Complexpress egyeztetés alatt hétfő 00:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
    KrixTeam B Hűha egyeztetés alatt hétfő 00:00 Budapesti Erőmű : :
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre SZ-B Olajos Tarolók 2020-08-11 kedd 17:00 Budapesti Erőmű 1289 : 1391 1 : 5
B08 2020-03-30 - 04-05 Szabadkikötő Merkapt Maraton Team SE B 2020-09-30 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1532 : 1292 6 : 0
    Obsitos Sport Klub II. Piros Arany 2020-10-15 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE 1424 : 1515 1 : 5
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Battai Gurítók 2020-09-15 kedd 17:00 Budapesti Erőmű 1440 : 1266 5 : 1
    Fanyűvők KrixTeam A 2020-07-15 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1421 : 1502 1 : 5
A09 2020-04-06 - 04-19 Complexpress Merkapt Maraton Team SE A 2020-09-10 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep 1658 : 1608 5 : 1
    Golyószórók Bp. Suhanó Golyó 2020-09-29 kedd 16:00 NKM Gáz SE 1470 : 1449 4 : 2
    Hűha Olajos Tarolók 2020-11-17 kedd 17:00 Budapesti Erőmű : :
    KrixTeam B Obsitos Sport Klub I. 2020-07-15 szerda 17:00 Budapesti Erőmű 1448 : 1250 5 : 1
B09 2020-04-06 - 04-19 Piros Arany NT-TE A 2020-08-06 csütörtök 17:00 NKM Gáz SE 1616 : 1545 4 : 2
    KrixTeam A Szabadkikötő 2020-07-30 csütörtök 16:00 Budapesti Erőmű 1446 : 1411 4 : 2
    Fanyűvők Complexpress Old Boys A 2020-07-22 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1520 : 1318 4 : 2
    Battai Gurítók Obsitos Sport Klub II. 2020-12-06 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház : :
A10 2020-04-27 - 05-03 Merkapt Maraton Team SE A Olajos Tarolók 2020-07-16 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1585 : 1383 6 : 0
    KrixTeam B Complexpress 2020-10-22 csütörtök 16:00 Budapesti Erőmű 1408 : 1126 5 : 1
    Golyószórók Bp. Obsitos Sport Klub I. 2020-08-04 kedd 16:30 NKM Gáz SE 1472 : 1401 4 : 2
    Suhanó Golyó NT-TE B SZ-B 2020-09-15 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1441 : 1359 5 : 1
B10 2020-04-27 - 05-03 Piros Arany Szabadkikötő 2020-10-20 kedd 17:30 NKM Gáz SE 1461 : 1487 2 : 4
    Fanyűvők NT-TE A 2020-09-02 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1465 : 1647 1 : 5
    Complexpress Old Boys A Obsitos Sport Klub II. 2020-11-19 csütörtök 16:30 NKM Gáz SE : :
    Battai Gurítók Merkapt Maraton Team SE B 2020-11-15 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház : :
A11 2020-05-04 - 05-10 Hűha Obsitos Sport Klub I. 2020-11-24 kedd 17:00 Budapesti Erőmű : :
    Complexpress Olajos Tarolók 2020-11-12 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
    Golyószórók Bp. NT-TE B SZ-B 2020-10-06 kedd 16:00 NKM Gáz SE 1519 : 1387 5 : 1
    KrixTeam B Suhanó Golyó 2020-10-15 csütörtök 16:00 Budapesti Erőmű 1416 : 1432 3 : 3
B11 2020-05-04 - 05-10 Battai Gurítók Fanyűvők 2020-11-24 kedd 16:00 KlubSirály Csónakház : :
    KrixTeam A Complexpress Old Boys A 2020-09-30 szerda 16:00 Budapesti Erőmű 1431 : 1284 5 : 1
    Szabadkikötő NT-TE A 2020-09-09 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1477 : 1549 1 : 5
    Merkapt Maraton Team SE B Obsitos Sport Klub II. 2020-10-27 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1466 : 1430 5 : 1
A12 2020-05-11 - 05-17 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre SZ-B Merkapt Maraton Team SE A 2020-10-28 szerda 17:00 Budapesti Erőmű 1201 : 1486 1 : 5
    Hűha Golyószórók Bp. 2020-11-10 kedd 16:00 Budapesti Erőmű : :
    Obsitos Sport Klub I. Suhanó Golyó 2020-11-12 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE : :
    Olajos Teke Klub KrixTeam B 2020-07-02 csütörtök 16:00 Budapesti Erőmű 1304 : 1402 2 : 4
B12 2020-05-11 - 05-17 Merkapt Maraton Team SE B Piros Arany egyeztetés alatt hétfő 00:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    Obsitos Sport Klub II. KrixTeam A 2020-09-17 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE 1437 : 1554 2 : 4
    Complexpress Old Boys A Battai Gurítók 2020-12-08 kedd 17:00 Postás SE Sporttelep : :
    Fanyűvők Szabadkikötő 2020-08-12 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1482 : 1443 5 : 1
A13 2020-05-18 - 05-24 Merkapt Maraton Team SE A Obsitos Sport Klub I. 2020-11-05 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1598 : 1404 5 : 1
    Complexpress NT-TE B SZ-B 2020-09-03 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep 1560 : 1346 5 : 1
    Golyószórók Bp. KrixTeam B 2020-09-01 kedd 17:00 NKM Gáz SE 1593 : 1386 6 : 0
    Suhanó Golyó Hűha egyeztetés alatt hétfő 00:00 Budapesti Erőmű : :
B13 2020-05-18 - 05-24 Piros Arany Complexpress Old Boys A 2020-09-08 kedd 17:30 NKM Gáz SE 1496 : 1375 5 : 1
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Merkapt Maraton Team SE B 2020-10-06 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1520 : 1380 5 : 1
    Fanyűvők Obsitos Sport Klub II. 2020-10-21 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1331 : 1378 2 : 4
    KrixTeam A Battai Gurítók 2020-08-31 hétfő 16:30 Budapesti Erőmű 1403 : 1376 4 : 2
A14 2020-09-07 - 09-13 Olajos Teke Klub Suhanó Golyó 2020-10-08 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1155 : 1411 1 : 5
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre SZ-B Obsitos Sport Klub I. 2020-10-13 kedd 17:00 Budapesti Erőmű 1035 : 1281 3 : 3
    KrixTeam B Merkapt Maraton Team SE A 2020-10-01 csütörtök 16:00 Budapesti Erőmű 1405 : 1512 1 : 5
    Complexpress Hűha 2020-12-17 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
B14 2020-09-07 - 09-13 Piros Arany Fanyűvők 2020-07-30 csütörtök 17:00 NKM Gáz SE 1580 : 1347 5 : 1
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre KrixTeam A 2020-08-25 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1476 : 1392 5 : 1
    Battai Gurítók Szabadkikötő 2020-11-08 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház : :
    Merkapt Maraton Team SE B Complexpress Old Boys A 2020-10-20 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1407 : 1391 4 : 2
A15 2020-09-14 - 09-20 Merkapt Maraton Team SE A Hűha 2020-12-10 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    Obsitos Sport Klub I. Complexpress 2020-10-29 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE : :
    Olajos Teke Klub Golyószórók Bp. 2020-09-10 csütörtök 16:00 Budapesti Erőmű 1236 : 1405 1 : 5
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre SZ-B KrixTeam B 2020-09-24 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1284 : 1257 4 : 2
B15 2020-09-14 - 09-20 Fanyűvők Merkapt Maraton Team SE B 2020-11-11 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
    Piros Arany KrixTeam A 2020-08-18 kedd 17:00 NKM Gáz SE 1610 : 1474 5 : 1
    Complexpress Old Boys A NT-TE A 2020-10-15 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep 1504 : 1550 2 : 4
    Obsitos Sport Klub II. Szabadkikötő egyeztetés alatt hétfő 00:00 NKM Gáz SE : :
A16 2020-09-21 - 09-27 Suhanó Golyó Merkapt Maraton Team SE A 2020-09-22 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1461 : 1633 1 : 5
    Complexpress Golyószórók Bp. 2020-09-24 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep 1573 : 1439 5 : 1
    Hűha NT-TE B SZ-B 2020-09-29 kedd 17:00 Budapesti Erőmű 1051 : 1333 2 : 4
    Obsitos Sport Klub I. Olajos Tarolók 2020-10-22 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE 1434 : 1442 2 : 4
B16 2020-09-21 - 09-27 Battai Gurítók Piros Arany 2020-10-04 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház 1121 : 1465 2 : 4
    Obsitos Sport Klub II. NT-TE A 2020-10-01 csütörtök 16:30 NKM Gáz SE 1409 : 1545 1 : 5
    Merkapt Maraton Team SE B KrixTeam A 2020-10-15 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1407 : 1394 4 : 2
    Szabadkikötő Complexpress Old Boys A 2020-10-14 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1444 : 1380 4 : 2
A17 2020-09-28 - 10-04 Golyószórók Bp. Merkapt Maraton Team SE A 2020-10-13 kedd 16:00 NKM Gáz SE 1540 : 1596 1 : 5
    Complexpress Suhanó Golyó 2020-11-26 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
    Hűha KrixTeam B 2020-09-16 szerda 17:00 Budapesti Erőmű 1405 : 1445 2 : 4
    Olajos Teke Klub NT-TE B SZ-B 2020-11-05 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1274 : 1205 5 : 1
B17 2020-09-28 - 10-04 Piros Arany Obsitos Sport Klub II. 2020-10-06 kedd 17:30 NKM Gáz SE 1511 : 1385 5 : 1
    Battai Gurítók NT-TE A 2020-10-21 szerda 16:30 KlubSirály Csónakház 1373 : 1537 0 : 6
    KrixTeam A Fanyűvők 2020-10-07 szerda 16:30 Budapesti Erőmű 1416 : 1160 5 : 1
    Merkapt Maraton Team SE B Szabadkikötő egyeztetés alatt hétfő 00:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
A18 2020-10-05 - 10-11 Obsitos Sport Klub I. KrixTeam B 2020-07-16 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE 1344 : 1584 1 : 5
    Merkapt Maraton Team SE A Complexpress 2020-10-08 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1647 : 1450 6 : 0
    Suhanó Golyó Golyószórók Bp. 2020-10-27 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
    Olajos Teke Klub Hűha 2020-12-03 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű : :
B18 2020-10-05 - 10-11 Complexpress Old Boys A Fanyűvők 2020-10-29 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep 1470 : 1366 4 : 2
    Obsitos Sport Klub II. Battai Gurítók 2020-11-12 csütörtök 17:00 NKM Gáz SE : :
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Piros Arany 2020-10-27 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1430 : 1523 2 : 4
    Szabadkikötő KrixTeam A 2020-10-28 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1462 : 1500 2 : 4