Forduló Időszak Hazai csapat Vendég csapat Dátum Nap Időpont Sportlétesítmény Összfa arány Pontarány
A01 2020-02-10 - 02-16 Szabadkikötő Piros Arany 2020-02-12 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1505 : 1506 2 : 4
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Fanyűvők 2020-02-11 kedd 17:45 Budapesti Erőmű 1454 : 1184 5 : 1
    Obsitos Sport Klub II. Complexpress Old Boys A 2020-02-13 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE 1493 : 1429 5 : 1
    Merkapt Maraton Team SE B Battai Gurítók 2020-02-13 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1446 : 1445 4 : 2
A02 2020-02-17 - 02-23 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Szabadkikötő 2020-02-18 kedd 17:45 Budapesti Erőmű 1502 : 1294 5 : 1
    Obsitos Sport Klub II. Merkapt Maraton Team SE B 2020-02-20 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE 1512 : 1364 6 : 0
    Fanyűvők Battai Gurítók 2020-02-19 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1480 : 1516 2 : 4
    Complexpress Old Boys A KrixTeam A 2020-02-20 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep 1437 : 1528 2 : 4
A03 2020-02-24 - 03-01 Piros Arany Merkapt Maraton Team SE B 2020-02-25 kedd 16:00 NKM Gáz SE 1445 : 1004 5 : 1
    KrixTeam A Obsitos Sport Klub II. 2020-02-26 szerda 16:30 Budapesti Erőmű 1407 : 1405 4 : 2
    Battai Gurítók Complexpress Old Boys A 2020-09-25 péntek 17:00 KlubSirály Csónakház 1357 : 1308 4 : 2
    Szabadkikötő Fanyűvők 2020-02-26 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1420 : 1216 5 : 1
A04 2020-03-02 - 03-08 Complexpress Old Boys A Piros Arany 2020-03-05 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep 1536 : 1571 2 : 4
    Merkapt Maraton Team SE B NT-TE A 2020-03-05 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1402 : 1529 1 : 5
    Obsitos Sport Klub II. Fanyűvők 2020-03-05 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE 1449 : 1426 4 : 2
    Battai Gurítók KrixTeam A 2020-11-29 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház : :
A05 2020-03-09 - 03-15 Fanyűvők Piros Arany 2020-03-11 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1333 : 1577 1 : 5
    KrixTeam A NT-TE A 2020-03-11 szerda 16:30 Budapesti Erőmű 1428 : 1539 1 : 5
    Szabadkikötő Battai Gurítók 2020-03-04 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1513 : 1483 4 : 2
    Complexpress Old Boys A Merkapt Maraton Team SE B 2020-09-17 csütörtök 17:00 Postás SE Sporttelep 1484 : 1404 4 : 2
A06 2020-03-16 - 03-22 KrixTeam A Piros Arany 2020-07-08 szerda 15:00 Budapesti Erőmű 1468 : 1434 4 : 2
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Complexpress Old Boys A 2020-09-22 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1551 : 1355 5 : 1
    Szabadkikötő Obsitos Sport Klub II. egyeztetés alatt hétfő 00:00 NKM Gáz SE : :
    Merkapt Maraton Team SE B Fanyűvők 2020-09-22 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1380 : 1384 2 : 4
A07 2020-03-23 - 03-29 Piros Arany Battai Gurítók 2020-09-22 kedd 17:30 NKM Gáz SE 1605 : 1344 5 : 1
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Obsitos Sport Klub II. 2020-08-18 kedd 17:00 Budapesti Erőmű 1518 : 1220 6 : 0
    KrixTeam A Merkapt Maraton Team SE B 2020-09-09 szerda 16:30 Budapesti Erőmű 1425 : 1148 5 : 1
    Complexpress Old Boys A Szabadkikötő 2020-08-06 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep 1488 : 1428 4 : 2
A08 2020-03-30 - 04-05 Obsitos Sport Klub II. Piros Arany 2020-10-15 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE 1424 : 1515 1 : 5
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Battai Gurítók 2020-09-15 kedd 17:00 Budapesti Erőmű 1440 : 1266 5 : 1
    Fanyűvők KrixTeam A 2020-07-15 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1421 : 1502 1 : 5
    Szabadkikötő Merkapt Maraton Team SE B 2020-09-30 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1532 : 1292 6 : 0
A09 2020-04-06 - 04-19 Piros Arany Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2020-08-06 csütörtök 17:00 NKM Gáz SE 1616 : 1545 4 : 2
    KrixTeam A Szabadkikötő 2020-07-30 csütörtök 16:00 Budapesti Erőmű 1446 : 1411 4 : 2
    Fanyűvők Complexpress Old Boys A 2020-07-22 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1520 : 1318 4 : 2
    Battai Gurítók Obsitos Sport Klub II. 2020-12-06 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház : :
A10 2020-04-27 - 05-03 Piros Arany Szabadkikötő 2020-10-20 kedd 17:30 NKM Gáz SE 1461 : 1487 2 : 4
    Fanyűvők Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2020-09-02 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1465 : 1647 1 : 5
    Complexpress Old Boys A Obsitos Sport Klub II. 2020-11-19 csütörtök 16:30 NKM Gáz SE : :
    Battai Gurítók Merkapt Maraton Team SE B 2020-11-15 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház : :
A11 2020-05-04 - 05-10 Szabadkikötő Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2020-09-09 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1477 : 1549 1 : 5
    Merkapt Maraton Team SE B Obsitos Sport Klub II. 2020-10-27 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1466 : 1430 5 : 1
    Battai Gurítók Fanyűvők 2020-11-24 kedd 16:00 KlubSirály Csónakház : :
    KrixTeam A Complexpress Old Boys A 2020-09-30 szerda 16:00 Budapesti Erőmű 1431 : 1284 5 : 1
A12 2020-05-11 - 05-17 Merkapt Maraton Team SE B Piros Arany egyeztetés alatt hétfő 00:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    Obsitos Sport Klub II. KrixTeam A 2020-09-17 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE 1437 : 1554 2 : 4
    Complexpress Old Boys A Battai Gurítók 2020-12-08 kedd 17:00 Postás SE Sporttelep : :
    Fanyűvők Szabadkikötő 2020-08-12 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1482 : 1443 5 : 1
A13 2020-05-18 - 05-24 Piros Arany Complexpress Old Boys A 2020-09-08 kedd 17:30 NKM Gáz SE 1496 : 1375 5 : 1
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Merkapt Maraton Team SE B 2020-10-06 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1520 : 1380 5 : 1
    Fanyűvők Obsitos Sport Klub II. 2020-10-21 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1331 : 1378 2 : 4
    KrixTeam A Battai Gurítók 2020-08-31 hétfő 16:30 Budapesti Erőmű 1403 : 1376 4 : 2
A14 2020-09-07 - 09-13 Piros Arany Fanyűvők 2020-07-30 csütörtök 17:00 NKM Gáz SE 1580 : 1347 5 : 1
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre KrixTeam A 2020-08-25 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1476 : 1392 5 : 1
    Battai Gurítók Szabadkikötő 2020-11-08 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház : :
    Merkapt Maraton Team SE B Complexpress Old Boys A 2020-10-20 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1407 : 1391 4 : 2
A15 2020-09-14 - 09-20 Piros Arany KrixTeam A 2020-08-18 kedd 17:00 NKM Gáz SE 1610 : 1474 5 : 1
    Complexpress Old Boys A Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2020-10-15 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep 1504 : 1550 2 : 4
    Obsitos Sport Klub II. Szabadkikötő egyeztetés alatt hétfő 00:00 NKM Gáz SE : :
    Fanyűvők Merkapt Maraton Team SE B 2020-11-11 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
A16 2020-09-21 - 09-27 Battai Gurítók Piros Arany 2020-10-04 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház 1121 : 1465 2 : 4
    Obsitos Sport Klub II. Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2020-10-01 csütörtök 16:30 NKM Gáz SE 1409 : 1545 1 : 5
    Merkapt Maraton Team SE B KrixTeam A 2020-10-15 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1407 : 1394 4 : 2
    Szabadkikötő Complexpress Old Boys A 2020-10-14 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1444 : 1380 4 : 2
A17 2020-09-28 - 10-04 Piros Arany Obsitos Sport Klub II. 2020-10-06 kedd 17:30 NKM Gáz SE 1511 : 1385 5 : 1
    Battai Gurítók Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2020-10-21 szerda 16:30 KlubSirály Csónakház 1373 : 1537 0 : 6
    KrixTeam A Fanyűvők 2020-10-07 szerda 16:30 Budapesti Erőmű 1416 : 1160 5 : 1
    Merkapt Maraton Team SE B Szabadkikötő egyeztetés alatt hétfő 00:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
A18 2020-10-05 - 10-11 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Piros Arany 2020-10-27 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1430 : 1523 2 : 4
    Szabadkikötő KrixTeam A 2020-10-28 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1462 : 1500 2 : 4
    Complexpress Old Boys A Fanyűvők 2020-10-29 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep 1470 : 1366 4 : 2
    Obsitos Sport Klub II. Battai Gurítók 2020-11-12 csütörtök 17:00 NKM Gáz SE : :