Forduló Időszak Hazai csapat Vendég csapat Dátum Nap Időpont Sportlétesítmény Összfa arány Pontarány
B01 2019-02-11 - 02-17 Obsitos Sport Klub I. KrixTeam B 2019-02-14 csütörtök 17:30 Gázművek MTE 1398 : 1393 3 : 3
    Fanyűvők Szabadkikötő 2019-05-29 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1437 : 1340 5 : 1
    Kőbánya SC Olajos Teke Klub 2019-04-18 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep 1523 : 1538 2 : 4
    Merkapt Maraton Team SE B Femina Old Boys A 2019-02-14 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1309 : 1324 1 : 5
    Hűha KrixTeam A 2019-02-12 kedd 17:45 Budapesti Erőmű 1369 : 1345 4 : 2
B02 2019-02-18 - 02-24 Olajos Tarolók Obsitos Sport Klub I. 2019-02-18 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1535 : 1422 4 : 2
    KrixTeam A Fanyűvők 2019-02-20 szerda 16:00 Budapesti Erőmű 1517 : 1304 5 : 1
    Femina Old Boys A Kőbánya SC 2019-02-22 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria 1331 : 1232 4 : 2
    Szabadkikötő Merkapt Maraton Team SE B 2019-02-20 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1467 : 1274 5 : 1
    KrixTeam B Hűha 2019-02-21 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1309 : 1372 2 : 4
B03 2019-02-25 - 03-03 Obsitos Sport Klub I. KrixTeam A 2019-02-28 csütörtök 17:30 Gázművek MTE 1395 : 1557 1 : 5
    Fanyűvők Femina Old Boys A 2019-02-27 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1193 : 1217 2 : 4
    Kőbánya SC KrixTeam B 2019-02-28 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep 1539 : 1527 4 : 2
    Merkapt Maraton Team SE B Hűha 2019-04-30 kedd 17:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1369 : 1478 1 : 5
    Szabadkikötő Olajos Tarolók 2019-02-27 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1496 : 1370 5 : 1
B04 2019-03-04 - 03-10 Hűha Obsitos Sport Klub I. 2019-05-15 szerda 17:00 Budapesti Erőmű 1383 : 1331 5 : 1
    KrixTeam B Fanyűvők 2019-03-07 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1350 : 1426 2 : 4
    Szabadkikötő Kőbánya SC 2019-03-06 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1412 : 1384 5 : 1
    KrixTeam A Merkapt Maraton Team SE B 2019-02-25 hétfő 16:00 Budapesti Erőmű 1315 : 1184 5 : 1
    Olajos Teke Klub Complexpress Old Boys A 2019-03-08 péntek 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1344 : 1339 4 : 2
B05 2019-03-11 - 03-17 Complexpress Old Boys A Obsitos Sport Klub I. 2019-03-14 csütörtök 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria 1303 : 1310 2 : 4
    Fanyűvők Olajos Tarolók 2019-03-13 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1315 : 1339 2 : 4
    Hűha Kőbánya SC 2019-03-12 kedd 17:45 Budapesti Erőmű 1393 : 1361 4 : 2
    Merkapt Maraton Team SE B KrixTeam B 2019-05-02 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1333 : 1390 1 : 5
    KrixTeam A Szabadkikötő 2019-03-13 szerda 16:00 Budapesti Erőmű 1441 : 1370 4 : 2
B06 2019-03-18 - 03-24 Obsitos Sport Klub I. Merkapt Maraton Team SE B 2019-03-21 csütörtök 17:30 Gázművek MTE 1484 : 1400 4 : 2
    Kőbánya SC Fanyűvők 2019-03-19 kedd 16:30 Postás SE sporttelep 1565 : 1526 4 : 2
    Szabadkikötő Complexpress Old Boys A 2019-04-17 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1394 : 1288 5 : 1
    Hűha Olajos Teke Klub 2019-03-19 kedd 17:00 Budapesti Erőmű 1326 : 1313 4 : 2
    KrixTeam B KrixTeam A 2019-03-21 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1398 : 1455 2 : 4
B07 2019-03-25 - 03-31 Obsitos Sport Klub I. Szabadkikötő 2019-03-28 csütörtök 17:30 Gázművek MTE 1440 : 1184 3 : 3
    Hűha Fanyűvők 2019-03-26 kedd 17:45 Budapesti Erőmű 1345 : 1337 4 : 2
    KrixTeam A Kőbánya SC 2019-04-17 szerda 16:00 Budapesti Erőmű 1404 : 1300 4 : 2
    Merkapt Maraton Team SE B Olajos Teke Klub 2019-04-25 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1344 : 1418 2 : 4
    KrixTeam B Femina Old Boys A 2019-03-28 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1460 : 1346 5 : 1
B08 2019-04-01 - 04-07 Kőbánya SC Obsitos Sport Klub I. 2019-04-04 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep 1461 : 1500 2 : 4
    Fanyűvők Merkapt Maraton Team SE B 2019-04-03 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1334 : 1215 5 : 1
    Szabadkikötő KrixTeam B 2019-04-03 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1485 : 1480 4 : 2
    Complexpress Old Boys A Hűha 2019-04-16 kedd 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria 1396 : 1277 5 : 1
    Olajos Tarolók KrixTeam A 2019-04-01 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1365 : 1493 2 : 4
B09 2019-04-08 - 04-14 Obsitos Sport Klub I. Fanyűvők 2019-04-11 csütörtök 17:30 Gázművek MTE 1511 : 1402 5 : 1
    Merkapt Maraton Team SE B Kőbánya SC 2019-04-11 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1311 : 1400 2 : 4
    Hűha Szabadkikötő 2019-04-09 kedd 17:00 Budapesti Erőmű 1423 : 1268 5 : 1
    KrixTeam B Olajos Tarolók 2019-04-11 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1403 : 1365 4 : 2
    KrixTeam A Femina Old Boys A 2019-04-10 szerda 16:00 Budapesti Erőmű 1418 : 1224 5 : 1
B10 2019-09-02 - 09-08 KrixTeam B Obsitos Sport Klub I. 2019-09-05 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1368 : 1331 5 : 1
    Szabadkikötő Fanyűvők 2019-09-04 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1529 : 1263 6 : 0
    Olajos Tarolók Kőbánya SC 2019-09-02 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1529 : 1455 4 : 2
    Femina Old Boys A Merkapt Maraton Team SE B 2019-09-06 péntek 16:30 Postás SE sporttelep 1456 : 1422 4 : 2
    KrixTeam A Hűha 2019-08-28 szerda 17:00 Budapesti Erőmű 1389 : 1204 5 : 1
B11 2019-09-09 - 09-15 Obsitos Sport Klub I. Olajos Tarolók 2019-09-12 csütörtök 17:30 Gázművek MTE 1371 : 1551 1 : 5
    Fanyűvők KrixTeam A 2019-09-11 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1468 : 1426 4 : 2
    Kőbánya SC Complexpress Old Boys A 2019-09-12 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep 1604 : 1489 5 : 1
    Merkapt Maraton Team SE B Szabadkikötő 2019-09-12 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1328 : 1415 1 : 5
    Hűha KrixTeam B 2019-10-24 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1420 : 1385 5 : 1
B12 2019-09-16 - 09-22 KrixTeam A Obsitos Sport Klub I. 2019-09-18 szerda 16:00 Budapesti Erőmű 1403 : 1412 1 : 5
    Complexpress Old Boys A Fanyűvők 2019-09-19 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep 1461 : 1422 4 : 2
    KrixTeam B Kőbánya SC 2019-09-19 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1379 : 1327 4 : 2
    Hűha Merkapt Maraton Team SE B 2019-09-17 kedd 17:45 Budapesti Erőmű 1394 : 1150 5 : 1
    Olajos Tarolók Szabadkikötő 2019-09-16 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1523 : 1568 1 : 5
B13 2019-09-23 - 09-29 Obsitos Sport Klub I. Hűha egyeztetés alatt hétfő 00:00 Gázművek MTE : :
    Fanyűvők KrixTeam B 2019-09-25 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1290 : 1459 1 : 5
    Kőbánya SC Szabadkikötő 2019-10-29 kedd 16:30 Postás SE sporttelep 1580 : 1553 4 : 2
    Merkapt Maraton Team SE B KrixTeam A 2019-10-24 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1385 : 1392 2 : 4
    Complexpress Old Boys A Olajos Teke Klub 2019-11-15 péntek 16:30 Postás SE sporttelep 1419 : 1330 5 : 1
B14 2019-09-30 - 10-06 Obsitos Sport Klub I. Complexpress Old Boys A 2019-10-03 csütörtök 17:30 Gázművek MTE 1407 : 1424 2 : 4
    Olajos Teke Klub Fanyűvők 2019-12-02 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1677 : 1219 4 : 2
    Kőbánya SC Hűha 2019-12-05 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep 1513 : 1439 4 : 2
    KrixTeam B Merkapt Maraton Team SE B 2019-10-03 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1403 : 1217 5 : 1
    Szabadkikötő KrixTeam A 2019-10-02 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1390 : 1412 2 : 4
B15 2019-10-07 - 10-13 Merkapt Maraton Team SE B Obsitos Sport Klub I. 2019-10-10 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1385 : 1379 4 : 2
    Fanyűvők Kőbánya SC 2019-10-09 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1388 : 1385 4 : 2
    Complexpress Old Boys A Szabadkikötő 2019-05-08 szerda 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria 1376 : 1454 1 : 5
    Olajos Tarolók Hűha 2019-10-07 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1155 : 1065 5 : 1
    KrixTeam A KrixTeam B 2019-10-10 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1406 : 1346 4 : 2
B16 2019-10-14 - 10-20 Szabadkikötő Obsitos Sport Klub I. 2019-10-16 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1403 : 1321 5 : 1
    Fanyűvők Hűha 2019-10-16 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1250 : 1240 4 : 2
    Kőbánya SC KrixTeam A 2019-10-17 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep 1513 : 1470 4 : 2
    Olajos Tarolók Merkapt Maraton Team SE B 2019-10-14 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1635 : 1563 5 : 1
    Complexpress Old Boys A KrixTeam B 2019-04-30 kedd 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria 1346 : 1439 1 : 5
B17 2019-11-04 - 11-10 Obsitos Sport Klub I. Kőbánya SC 2019-11-07 csütörtök 17:30 Gázművek MTE 1431 : 1279 5 : 1
    Merkapt Maraton Team SE B Fanyűvők 2019-11-07 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1379 : 1524 1 : 5
    KrixTeam B Szabadkikötő 2019-11-07 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1444 : 1414 4 : 2
    Hűha Complexpress Old Boys A 2019-11-05 kedd 17:00 Budapesti Erőmű 1387 : 1285 4 : 2
    KrixTeam A Olajos Tarolók 2019-11-06 szerda 16:00 Budapesti Erőmű 1346 : 1385 2 : 4
B18 2019-11-11 - 11-17 Fanyűvők Obsitos Sport Klub I. 2019-11-13 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1331 : 1291 4 : 2
    Kőbánya SC Merkapt Maraton Team SE B 2019-11-14 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep 1658 : 1370 6 : 0
    Szabadkikötő Hűha 2019-11-20 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1436 : 1380 4 : 2
    Olajos Tarolók KrixTeam B 2019-11-11 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1596 : 1593 4 : 2
    Complexpress Old Boys A KrixTeam A 2019-04-24 szerda 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria 1373 : 1378 2 : 4